TRUMPAI APIE VISKĄ / INFORMACIJA PIRKĖJAMS:

KAIP PIRKTI PREKES E-PARDUOTUVĖJE KALĖDA.LT?

I. Išsirinkite Jums patikusias prekes ir įsidėkite jas į krepšelį. Tai visuomet galite padaryti prekių sąraše arba detaliame prekės aprašyme.

Paspaudus raudoną mygtuką "ĮDĖTI Į KREPŠELĮ" Jūsų pasirinktos prekės atsidurs krepšelyje, kurį matomas dešinėje pusėje, puslapio viršuje.

II. Įsidėję prekes į krepšelį Jus galite spausti mygtuką "PEREITI PRIE APMOKĖJIMO" arba tolau tęsti apsipirkimą ir po to grįžti prie šio žingsnio.

III. Paspaudus mygtuką "PEREITI PRIE APMOKĖJIMO" Jus būsite nukreipti į prisijungimo paskyrą kur Jums reikės vieną kartą prisiregistruoti, jeigu jūs esate naujas pirkėjas arba įvesti savo turimus prisijungimo duomenys, jeigu jau esate užsiregistravę mūsų puslapyje. Taip pat galite spausti viršuje, dešinėje pusėje esančio pirkinių krepšelio mygtuką tam, kad pamatyti kokios prekės yra jūsų krepšelio viduje, ir tęsdami būsite nukreipti į registracijos puslapį.

IV. Toliau sistema Jus nukreips į adreso laukelį, kur turėsite patikrinti ar teisingai yra įvestas Jūsų pristatymo adresas. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos kitu adresu, šiame langelyje galite suvesti naują adresą. Čia pat, kiek žemiau galite pridėti ir savo komentarą, toliau spauskite mygtuką „Kitas“.

V. Paspaudus mygtuką "Kitas" Jus būsite nukreipti į užsakytų prekių pristatymo modulį, kuriame visu pirmą jums reikės susipažinti su mūsų Pirkimo ir pristatymo sąlygomis” ir, jeigu Jus su jomis sutinkate, reikės uždėti „varnelę“ ir toliau pasirinkti labiausiai tinkamą jums pristatymo būdą bei paspausti mygtuką "Kitas".

VI. Toliau, paspaudus mygtuką "Kitas", Jūs būsite nukreipti į elektroninės mokėjimų sistemos “PAYSERA” puslapį, kuriame, sekdami pagal šiame puslapyje esančias instrukcijas, galėsite atsiskaityti už pasirinktas mūsų parduotuvėje prekes.

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES E-PARDUOTUVĖJE KALĖDA.LT:

I. GRYNAIS PINIGAIS PREKIŲ ATSIĖMIMO METU.

  • Atsiimant užsakymą prekių atsiėmimo vietoje.
  • Kurjeriui pristatant prekes į namus (taikomas papildomas 1 EUR mokestis).

II. APMOKĖJIMAS PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ / ARBA PER PAYSERĄ MOKĖJIMŲ SISTEMĄ.

  • Elektroninė bankininkystė.
  • PAYSERA mokėjimo sistema.

III. APMOKĖJIMAS PER PAYPAL MOKĖJIMŲ SISTEMĄ.

Turite sąskaitą PAYPAL tarptautinėje mokėjimų sistemoje? Apmokėkite Jūsų užsakymą greitai ir patogiai.

IV. APMOKĖJIMAS UŽ PREKES BANKININIU PAVEDIMU.

Apmokėdami užsakymą įprastu bankiniu pavedimu, mokėjimo paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti Jūsų Kalėda.Lt užsakymo numerį.

REKVIZITAI PAVEDIMUI.

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI:

Prekių pristatymo įkainiai*:

I. VENIPAK kurjeris (prekių pristatymas į namus, biurą) - 2,90 EUR. 

Svarbu! Prekių pristatymas per VENIPAK kurjerį yra vykdomas darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Jeigu Jus negalėsite priimti siuntos nurodytu laiko tarpu, prašome rinktis kitą pristatymo būdą arba susisiekti su mumis prieš tai, kaip patvirtinsite savo užsakymą. 

II. AB "Lietuvos paštas" (prekių pristatymas į pašto skyrių) - 2,60 EUR.

III. LP EXPRESS (smulkių prekių pristatymas į LP EXPRESS paštomatą) - 2,60 EUR.

IV. PREKIŲ ATSIĖMIMAS (VILNIUJE) - NEMOKAMAI.

visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje  (išskyrus Neringos sav.*). 

Užsakant prekių už 29 EUR (dvidešimt devynis eurus) arba daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas  (išskyrus Neringą*).

*Norėdami užsisakyti prekes į Neringos r. sav. prašome susisiekti paštu info@kaleda.lt.

Esančias sandėlyje prekes pristatysime per 1 - 2 darbo dienas nuo gauto jūsų užsakymo apmokėjimo patvirtinimo.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

Tinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis. Taip pat vadovaujantis LR vyriausybės 2001.06.11 Nutarimu Nr.697 „Dėl mažmeninės prekybos patvirtinimo taisyklių“ su 2014.07.22 pakeitimais.

Jūs turite teisę per 14 (keturiolika) dienų grąžinti tinkamos kokybės prekę, nenurodydami grąžinimo priežasties. Šiuo atveju prekių pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Keičiamos ar grąžinamos prekės turi atitikti jų prekiniam stoviui keliamus reikalavimus:

-        Prekės turi būti nepanaudotos, švarios, neturėti jokių vizualiai aptinkamų pažeidimų;

-        Jeigu prekė turėjo plombą (apsauginę plėvelę ar pan.), ji taip pat turi būti nepažeista;

-        Išsaugotos prekių vartojamosios savybės bei prekinė išvaizda;

-        Prekės turi būti grąžinamos originalioje gamintojo/tiekėjo pakuotėje.

Dėmesio: pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę (pvz. girliandos dėžutės atidarymas), nelaikomas esminiu prekės išvaizdos pakeitimu.

Jei grąžinta prekė atitinka jos prekinei išvaizdai keliamus reikalavimus, per 7 kalendorines dienas nuo keičiamos ar grąžinamos prekės gavimo, Kalėda.Lt įsipareigoja pirkėjui išsiųsti naują išsirinktą prekę (vietoj grąžinamos prekės) arba pervesti grąžintinus pinigus į „Prekių grąžinimo ar keitimo formoje“ nurodytą banko sąskaitą.

Svarbu! Norint grąžinti prekę mums atgal, būtina informuoti mus skyriuje kontaktai nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

GARANTIJOS:

KALĖDA.LT VISUOMET GARANTUOJA:

I. PROFESIONALŲ KLIENTŲ APTARNAVIMĄ.

II. GREITĄ BEI PATOGŲ PREKIŲ PRISTATYMĄ.

III. NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ PAKEITIMĄ ARBA SUMOKĖTŲ PINIGŲ GRĄŽINIMĄ.

IV. PUIKIĄ KALĖDINĘ NUOTAIKĄ!


Į viršų